NFT

Pixel Art Nasıl Yapılır? ( NFT ÜRETİYORUZ )Pixel Art NFT Nasıl yapılır bunu sizlere anlattım. Eğer Pixel şeklinde nft üretmek istiyorsanız bu video içerisinde anlattığım adımları uygulayarak nasıl nft yapılır sizde öğrenmiş olur ve pixel art çalışması gerçekleştirebilirsiniz.

📌Pixel Art Nedir : Pixel art, görüntülerin piksel düzeyinde düzenlendiği, yazılım ile oluşturulan dijital bir sanat türüdür.

Videoyu beğendiyseniz ve bu tarzda içeriklerin delisi hastaı falansanız kanala abone olup takip edebilirsiniz. Birlikte çok eğleneceğiz ve çok güzel şeyler öğreneceğiz.
Takipte kalın 🙂

📌https://youtu.be/mbxb7iE_cYI – Kartvizit Tasarımı Nasıl Yapılır (Eğitim Videosu)
📌https://youtu.be/hHVfhU9Xsa8 – Görsel İletişim ve İletişim Tasarımı Bölümü Değerlendirmesi

📌Instagram : https://www.instagram.com/tugaykomut/
📌Behance : https://www.behance.net/komutdesign
📌İş Profilim : https://www.instagram.com/komutdesign/

NFT Freaks

Artist Leaderboard 🏆 Collector Buyer Guide 📖 Buy • Sell • Trade 📈 #NFT

Related Articles

50 Comments

 1. o silah fotoğrafını oraya nasıl attığını anlamadım biraz daha anlaşılabilir yapılabilirdi, atlamalı anlattığın için anlamadım.

 2. Kardeşim selam. Piksel art yapmak için sürekli bu yolumu izlemek gerekli? ben google dan pixel art sitesine girilip mauel olarak çiziliyor ile ilgili videolar izliyordum. yani kendimiz mauel çizicez zanediyordum.

 3. Abi Öncellikle elline sağlık güzel video olmuş

  NFT işi mantıklı mı yoksa ben yt den devam mı etmeliyim?
  Anladığım kadarıyla NFT satmak için bilinen ve ünlü biri olmalıyız.

 4. NFT nasıl yapılır başlıklı çoğu videoda çeşitli sitelere üye olup profil açma gösteriliyor sadece. O bakımdan bu video başlığa yakışır şekilde nasıl yapılabileceğini anlatıyor. Elinize sağlık. Tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

 5. Çizim yapmak istiyorum, senin tabancayı yerleştirip hat çıkarıp sonradan resmî kaldırıp hatlarla çalışma yaptığın gibi. Ben ücretsiz hangi programdan bunu sağlarım?

 6. nft ile ilgili kafamda projeler var fakat böyle işlerden anlamıyorum kafamdakileri bilgisayar ortamında kaliteli şekilde çizime dönüştürebilecek birileri varsa ücreti karşılıgında bana ulaşabilirsiniz

 7. Opensea de ücret ödemiyorsun diye biliyorum sadece sattığın ürünlerden komisyon alıyor kanka mesela 170 dolar ürün senin cebine 160 kalıyo gibi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Heard you wanna Rumble 🥊 Click Freaks to visit the next creation in our network

X